Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A hármas metrót mikor újítják...

A hármas metrót mikor újítják fel?

Figyelt kérdés

Ez a videó miatt merült fel bennem a kérdés: [link]

Meg azért mert én is használom és ijesztő belegondolni, hogy mi történhet. Nem olyan gyakran, de azért használom, meg rajtam kívül még nagyon sok ember is használja. Tényleg ilyen durva a helyzet, és akár emberéleteket követelő katasztrófa is bekövetkezhet, vagy csak túloztak? Vagy még építenek 3 stadiont, és utána kerül sorra a metró felújítása?



2014. júl. 4. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd ha minden politikus pénztárcája tele lesz...Ha lesz rá pénz, akkor abból tömik tele a tárcát...
2014. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén leáll, mert elkezdik cserélni a síneket.
2014. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De komolyan, én nem értek az ilyen vasúti izémizékhez, de azért az elég ijesztő, amit a videóban mondtak. Ha az igaz volt, akkor szerintem szükség lenne rá.
2014. júl. 4. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Senki sem vitatja a szükségességét. De látnod kell, hogy több év egy ekkora munkát előkészíteni és sem az előző, sem a mostani városvezetés nem tette ezt meg. A tervezés idén indul, ergo 2017 előtt nem lesz nagyfelújítás.


A mostani hétvégi vàgányzàr csak tűzoltásra jó, ez nem a nagyfelújítás része.

2014. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

iho.hu/hir/sintores-lyukak-es-tuz-mi-adodhat-a-kek-metron-140704

2017 elött, nem igazán.

2014. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt a hivatkozás:

[link]

2014. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mily fura, hogy az új 4-essel nem jönnek a vészharangok. És mégis kigyulladt már a kicsike :))
2014. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előttem lévő ez igen nyomós érv amellett hogy maradjanak a 40+ éves kocsik amik fokozottan tűzveszélyesek és minden szempontból elavultak.
2014. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ja, szerencse hogy eddig nem történt baleset, már évek óta jelennek meg róla hírek hogy milyen szar állapotban van a hármas metró.
2014. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 A négyesen csak a mozgólépcső gyulladt ki, nem?
2014. júl. 5. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!