Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Friss nyugdijas vagyok....

Friss nyugdijas vagyok. Először van BKK bérletem. Élvezem. Hová menjek el, ahová érdemes? /Fürdés, szépségek, érdekességek stb. / Ajánljatok programokat, kérlek.

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 15:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Feltételez Budapesti,széchényi fürdő ajánlanám nagyon szép.
2014. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt ismerem, mellette laktunk. Olyasmire gondoltam, hogy kiindulás legyen mindig az Örs, és onnan valahová, ahová a Bp-i bérletem engedi.
2014. júl. 6. 15:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Szent László tér
2014. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ott mi van?
2014. júl. 7. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy szép tér, pár szoborral meg ATV-székházzal.
2014. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 8. 07:12
 7/11 kovpet ***** válasza:

Normafa?

De ha van idő és kedv, akkor maps.google.com és egy akármilyen külső kerületet ki lehet nézni, szép rész mindenhol van meg látnivaló is. Parkok, bányatavak, sétálóutca, akármi. Ha más nem, szép házak.

2014. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Normafáról sétálj fel az Erzsébet kilátóig. csodálatos! :)
2014. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom, kinézek reggel, ha jóidő van, akkor felszállok egy buszra, aztán valahol átszállok, és visz ahová visz...közben nézelődöm, és ahol megtetszik valami, ott leszállo. baromi jó buli...

Példul felszállok a 41 es villamosra a körtéren, kimegyek Kamaraerdőbe, ott séta, majd busszal annak a végállomására. Ott is séta, aztán valahogy haza. Az élmény alapján másnap lehet visszamenni az arra érdememsnek tartott helyre.

De a Körúton végigsétálni, vissza a Bajcsyn, aztán födalatti...stb


szóval vakrandi a BKV-val...

2014. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Javaslom a fogaskerekűt, aztán az úttörővasutat, vissza a Jánoskórházig villamossal. Komoly túra.

Sok büfé van közben, fröccs is akad.

2014. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!