Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a helyzet a Magyar Ganz...

Mi a helyzet a Magyar Ganz metróval?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam Szentendrén, és volt szerencsém megtekinteni. Sajnos nincs jó bőrben, de legalább még megvan. Nem tudja valaki, hogy mi van a többi részével? Vannak pletykák miszerint szétvágták, de azt is hallottam, hogy még megvannak a kőér utcai metrókocsiszínben.
2014. júl. 19. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig ott boldogítja a metrósokat, kerülgethetik. Persze a kohónál ezerszer jobb megoldás ez is.
2014. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kőér kocsiszínben van, még nem döntötték el mi legyen vele.
2014. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, hogy még megvannak. Mondjuk kár lenne szétvágni őket, érdemes lenne megtartani őket még egy darabig, és megadni az esélyt egy esetleges újbóli üzembe helyezésnek mint nosztalgia jármű. Ha BKV-nak útban van, akkor szerintem érdemes lenne nekik a MÁV-val felvenni a kapcsolatot, biztos van náluk egy fedett hely, ahol vegetálhat még 1 darabig.
2014. júl. 22. 17:59
 4/6 anonim válasza:
Szégyen, hogy így veszni hagyják. Egyébként egy kocsiját a szentendrei múzeumba viszik, a többit szétbontják, úgy tudom.
2014. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem a sajnálatot, ez csak egy metrószerelvény. És tudtommal nem volt megbízható, így jobb is, hogy szétbontják az egészet.
2014. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Prototípus volt és voltak ugyan bajai ,de javíthatóak lettek volna és sorozatgyártásra alkalmassá lehetett volna tenni ,csak közben szétverték a Ganz gyárat, miért pont a Ganz úszta volna meg a rendszerváltás utáni szabadrablást, akkoriban privatizáció címén sok dolgot lezüllesztettek és adták el bagóért.
2014. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!