Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Keleti pu. Hol tudok bérlete...

A Keleti pu. Hol tudok bérletet venni? Pénteken költözöm fel Pestre, de még ezeket nem nagyon tudom.

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm! :)

Egyébként diák bérlet és ez lesz az első csak nem tudom hol kell ezt intézni.



2014. júl. 23. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahonnan jössz vonattal ott ha géppel adnak jegyet akkor már ott is.

Keletiben a vasúti jegypénztárban is tudsz venni.

Vagy elindulsz le a 4-es metró felé és a MÁV pénztárcsarnokot a M4 lejáróval összekötő (felülről nyitott) folyosón lesz BKK ügyfélpont ott is tudsz venni.

2014. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vonat bérlet kell. BKV bérlet,amit villamos,metrón stb.. használhatom.

Telefonról vagyok és rosszul írtam :) Kelti pályaudvarnál hol tudom megvenni? Mert vonattal jövök és rögtön megvenném akkor.

2014. júl. 23. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is arról beszéltem, így továbbra is érvényes amit leírtam. A MÁV is árul BKV bérletet.
2014. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!! :)
2014. júl. 24. 07:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Az aluljáróban van BKK ügyfélközpont, ott sorszámhúzás után tudsz venni. Gondolom felsőoktatási bérletet szeretnél venni, ezt mondani kell.


Ezen kívül az M4-es metró bejáratánál, illetve fenn, a Thököly úton az Újpalota irányú buszmegállóban (lehet, hogy máshol is, és ezeket tudom biztosan) van automata, amiből sorban állás nélkül, gyorsan tudsz bérletet venni.

Itt diákigazolványod számát be kell ütni az automatába, mert azt rányomja a bérletre. Az automata egyelőre még 5000 forintnál nem tud többet visszaadni, tehát 10.000 vagy 20.000-essel ne fizess. Viszont használhatod a bankkártyádat is, PayPassal is lehet fizetni.

2014. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyébként itt tudsz tájékozódni:

[link]

2014. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!