Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jelentkeztem a bkv-nál villamo...

Jelentkeztem a bkv-nál villamosvezetői tanfolyamra. A napokban küldtek e-mail-t, hogy mehetek felvételi tájékoztatóra. Tudtok róla valamit, hogy utána mi következik. Ide már azokat hívják, akik kezdhetik is a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 17:46
 1/1 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy a felvételi tájékoztató csak egy általános megbeszélés hogy milyen munkáról lenne szó, mi hogy lenne, de utána mg többkörös interjú következik, és ha ott is megfelesz akkor küldenek tanfolyamra. Én troli felvételi tájékoztatóról tudom ezeket az infókat, gondolom itt is hasonlóan megy. A trolinál a 300 jelentkezőből felvettek kb 25-öt, de még a tanfolyamon is sokan elbuktak.
2010. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!