Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Salgótarjánból-Szegedre...

Emma69 kérdése:

Salgótarjánból-Szegedre busszal vagy vonattal ajánlanátok menni?

Figyelt kérdés
A vonat szimpatikusabb, de a busz egyszerűbb megoldásnak tűnik. Elég tapasztalatlan vagyok az ilyen hosszú távú utakban,de muszáj leszek belejönni. A vonat átszállásnak még nem néztem utánna, de hátha ti tudtok segíteni

2014. aug. 3. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vonattal 3-4 átszállás . Busszal 1 átszállás. Vonattal es busszal kb. Ugyanannyi idő. 6-7 óra.
2014. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetem lesz ősztől? Ha igen, egyértelműen a vonat. Tarjánból le Hatvanba, onnan kb. este 6 körül lesz vasárnaponként egy Campus expressz nevű vonat, 9-re van lenn.
2014. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen egyetem :D köszi Akkor ez csak 1 átszállásos? mert az nagyon jól hangzik :-P
2014. aug. 5. 08:02
 4/4 anonim válasza:

Igen, egy.

Szeptember 7-től (vasárnap) minden vasárnap.

Tarján 16:29

Hatvan 17:50

Hatvan 17:57

Szeged 21:02

Tarjánból Hatvanba sima személy, Hatvantól Szegedig expressz, de ez csak annyiban jelent változást a személyhez képest, hogy helyjegyet is kell venned (300 ft). Viszont tuti lesz helyed. :) Ráadásul másodosztályúként közlekedik, de a kocsik elsőosztályúak, így az árért az átlagnál kényelmesebben utazhatsz. :)

Üdv: egy szintén ezzel utazó (szintén nógrádi) :)

2014. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!