Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet beletanulni legkony...

Hogy lehet beletanulni legkonyebben BP tomegkozlekedesebe?

Figyelt kérdés
Mikor mivel menjek, hol megy netro busz villamos stb?

2014. aug. 6. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Használni kell, és látod nap mint nap az utat meg a megállókat :-) Nincs más trükkje. Amíg bizonytalan vagy, érdemes előre megnézni pl. az útvonaltervezővel (gugliban keress rá), hogy hogy érdemes menni, egy idő után megismered annyira a várost, hogy menni fog anélkül is.
2014. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom nekem a BPmenetrend, illetve a BKK appjait, van okostelefonod. Ezek csak segítenek, de ez sem teljes, mégis közel állnak a valósághoz.

Nagyban függ attól, hogy honnan, hova utazol.

Ha nagyobb távra mész, akkor a metró ajánlatos, vagy valami, gyorsjárati buszjárat.

Próbáld meg, minél kevesebb átszállással utazni (ha van rá mód).

Ha időd engedi, vagyis van rá szabadnapod, akkor próbálj meg, minél több járaton utazni. Ez nagyban segít, hogy hogyan közlekedj. Figyeld azt is, hogy hol van villamos pályafelújítás, mert azon a szakaszon, át kell szállni, illetve akkor, nő a menetidő (mivel az autósoknak, más útvonal, nem igazán van, emiatt, ugyanúgy közlekednének, csak a felújítás zavarja az ő és a buszok forgalmát is).

2014. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézegesd ezt: [link]

Bár ezen a buszok nincsenek rajta.

2014. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hàromszor váltottam várost (külföldi nagyvárosokról van szó), mindháromszor azt csináltam, hogy térképpel a zsebemben bejártam a városnak számomra fontos részeit. Felültem szinte minden, az adott környéken közlekedő buszra, villamosra, metróra és így hamar rutinossá váltam. Persze ez időigényes, de közben nagyon jó helyeket lehet felfedezni.
2014. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Napkiraly ***** válasza:
Felszállsz egy metróra. Aztán átszállsz egy másikra...
2014. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbb tényleg az, hogy bármerre mész előtte google mapsbe megtervezed az útvonalat, idővel lesz egy átfogó képed mi merre.


Vagy gyalog, tömegközlekedve csak úgy mész ide-oda.


De tulajdonképpen az első opció a legegyszerűbb, és úgyis hamar megszokod mi az ami neked kell és mi az ami nem.

2014. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!