Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el tömegközlekedé...

Hogyan jutok el tömegközlekedéssel (MÁV) a nyugati pályaudvartól (vagy kökitől) ferihegy 1-re? Milyen vonatra kell felszánom? ( életemben kb 2x vonatoztam). Jól tudom hogy a bkv bérletem jó rá? Nem kell külön jegyet vásárolnom? Köszöönöm

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Kökitől megy bkv busz, 200E, az majdnem a bejárat előtt áll meg :)

Vonatot meg sztem nézd meg a máv honlapján, de az biztos hogy megáll ott valami! De szerintem a busz egyszerűbb! Én azzal mentem!

2010. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

09:17 - Ja, csak sztrájk van.

Kérdező, a jegypénztárban meg tudod kérdezni, melyik áll meg Ferihegyen, tudtommal a legtöbb megáll, vagy ha netközelben vagy, nézd meg a www.elvira.hu oldalt (már átnevezték, de ugyanezzel a címmel bejön, beírod, honnan és hova akarsz menni, és kiírja). Kb. 10 perc, negyed óra Kökiről Ferihegy. A Nyugatiból valamivel több.

2010. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A Budapest- Nyugati - Szeged intercity megáll Ferihegyen.
2010. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Friss híreken azt írták hogy a 200E már jár, csak ritkábban szóval... Egyébként a kérdező nem írta hogy ma szeretne menni!
2010. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írta, hogy ma akarja, de azt egyértelműen leírta, hogy VONATTAL. Tehát a BKV felejtős alapból.
2010. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ferihegyen az idei menetrendben gyakorlatilag minden vonat megáll, ami arra megy! (Monori, Ceglédi, Szolnoki, Záhonyi, Szegedi stb...)

IC-re ne szállj, mert a pótjegy kötelező! A Szegedi IC-gyorsra felszállhatsz, de csak a nem IC-kocsikba!

2010. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden vonat megáll Ferihegynél, amely ide megy:

- Cegléd

- Szolnok

- Debrecen

- Szeged

- Nyíregyháza - Záhogy


Meg még egy csomó elővárosi vonat.

2010. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!