Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Holnap reggel (jan.14. )...

Holnap reggel (jan.14. ) várhatóan fog járni a 4-6-os villamos Budapesten? Ha ritkán, kb. milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 12:26
 1/5 BeerHunter ***** válasza:
100%
Tegnap járt. Úgy 20 percenként. De érkezz 2 órával hamarabb, mert egyébként nem fogsz felférni.
2010. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a 6-os, és az is baromi ritkán, képtelenség elférni. Jóval előbb indulj el, mint amúgy, mert különben úgy elkésel, ahogy kell... De nem tartom kizártnak, hogy holnap már ez sem fog járni, teljesen kiszámíthatatlanok.
2010. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan hova kell eljutnod? Mert én ma Metroval közlekedtem, a villamos helyett és simán odaértem ahova kellett :)
2010. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BeerHunter ***** válasza:

Ja igen, csak a 6-os járt, ezt elfelejtettem mondani:)

első

2010. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom javasolni, ha muszáj azzal menned és viszonylag sokat, hogy sétálj el az első megállóig, ott valahogy tömörülj be, menj vissza ahonnan jöttél, és a végen NE szállj le, várd meg míg elindul újra, így lesz helyed és levegőt kapsz legalább. És mindenképp közvetlen ajtó mellé ülj, mert különben nem fogsz tudni leszállni... Remélem sikerült érthetően fogalmaznom. :D Asszem második voltam.
2010. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!