Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnap és Ma és kitudja...

Tegnap és Ma és kitudja holnap is lesz BKV strájk?

Figyelt kérdés
Ja és mit üzenétek ugy igazán szivböl a kedves BKV-soknak ? :) (csak az irjon aki hasonlo képpen orákat vár és "utazik" hogy eljuson valahova mert a munkahelyén nem fizetnek ha nem megy be...)
2010. jan. 13. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mentem se kedden, se ma, és holnap se...

Mit üzenek? Hogy k*pják be! Más is sz*r helyen dolgozik, más se keres többet, de ők mégse rinyálnak és várják, hogy kiny*lják a s*ggüket!

Fel vagyok háborodva!!!

2010. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
néézél index.hu t
2010. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nézek... De mit érek vele , azt tudom hogy hogyan lehet azzal a pár buszal eljutni mert tény és valo el lehet jutni a-ból b pontba csak közbe az egész várost körbe utazod és ugy hogy ritkán jönnek a buszok mire eljutok oda ahova máskor 10 -15 perc most az 170 percembe telt ugy hogy láttam majdnem egész Budapestet... :@ Szoval a tájékozotságomal és a hirekel nincs gond azzal van gond hogy nemképesek dolgozni mint más ....
2010. jan. 13. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még elindulni se tudok!

Gyáli vagyok, itt jár a 89, 94, 294, 55-ös busz.. Na, ebből melyik jár?... Hihetetlen...

2010. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BeerHunter ***** válasza:
95%
Én számolom a napokat, amin nem tudtam használni az érvényes bérletemet, mert épp nem indulnak, mert szakadt az ülés, illetve amikor munkabeszüntetősdit játszanak. Ezeket a napokat hozzá fogom csapni a bérletem szavatossági idejéhez. Ha ellenőr meg akar büntetni, szó nélkül lerúgom a buszról, az is biztos. Szóval nem vagyok boldog...
2010. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

15:11! Nagy igazságot írtál! Mi az, hogy egy csomó ember kifizeti előre a havi/éves bérletet, és nem kapja meg a szolgáltatást, ami a pénzéért jár?

És ez csak egy része annak, amivel a BKV megkárosít minket. (kiesett munkabérek, stb.)

Én is totál el vagyok vágva mindentől. Diák vagyok, de péntekre elvállaltam egy melót, mert élni is kell valamiből. Ha nem tudok bemenni, ugrott az egész...

2010. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen ez igaz nekem is mivel több mint két orát késtem igy két ora munkabért nem kaptam meg...és ezt KI fogja kidfizetni nekem , mivel NEM a f*szomat logatam hanem fáztam a hidegbe és vártam a ki*aszot buszra...
2010. jan. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!