Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a déli pályaudvaról...

Budapesten a déli pályaudvaról hogyan jutok el a rakpartra?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, nem vagyok jártas a budapesti közlekedésben, nagyon nagyon pontosan hogyan tudnék eljutni a rakpartra????

2014. aug. 11. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez így elég tág. A rakpart az elég nagy és hosszú, hova szeretnél menni pontosan? azon kívűl, hogy A rakpartra.
2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Déli előtt megy pont a 61-es villamos. Azzal egyetlen megálló a Moszkva tér. Onnan meg 4-6 villamos. Ha a budai rakpart kell, akkor budai hídfőn szállsz le, ha pedig a pesti akkor a pestin. Ha pedig mindkettő és még középen is akarsz lenni, akkor pedig a margitszigetnél szállsz le.
2014. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a budai rakpart kell, valami fesztivál lesz 19-en :)
2014. aug. 11. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha egy kicsit tudnál többet mondani... milyen fesztivál... melyik híd környéke...
2014. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több lehetőséged van. A Batthyány térre az M2-es metró elvisz, onnan északra a H5 HÉV és a 17 86 160 260 260A buszok visznek, délre pedig a 19 41 villamosok. De mehetsz a 18-as villamossal is, ami az Erzsébet hídnál éri el a rakpartot és a Szabadság hídig követo azt. Onnan azonban nincs tovább dél felé a parton közlekedés, csak ha a 19-esről a Kosztolányin, a 41-esről Újbuda-központnál átszállsz a 153-as buszra az Infopark felé.
2014. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Augusztus 19-én a Budapest Parkban lesz koncert, de az a Soroksári úton van.


A másik a Lights off, amit a Kopaszi gáton rendeznek.

[link]


Az útvonal pedig itt van:

[link]

2014. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!