Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Ausztriaba veletlenul jegy...

Ha Ausztriaba veletlenul jegy nelkul elkapnak az ellenorok es meebuntetnek vajon kikuldik a csekket Magyarba?

Figyelt kérdés
Ha kuldik mi van ha nem fizetem be?

2014. aug. 15. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ott elkapnak addig el sem engednek, amíg ki nem fizeted :D
2014. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne építsd már az országimázst!
2014. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"véleltlenül jegy nélkül elkapnak"

hát ezen jót nevettem...

Nem véletlenül nem lesz jegyed, ha már most erre készülsz.

Na ezért utálnak bennünket a környező országokban...

[Akinek nem inge ne vegye magára! De akinek inge, az végre öltözködön fel, mert most már uncsi! ((Hofi))]

2014. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyira vicces, hogy a sok "okos" mind azt hiszi, hogy Magyarország és Ausztria között van egy hatalmas láthatatlan betonfal, amin ő át tud hatolni, de a törvény az beleütközik. Nem, nem érnek téged utol, ha már itthon vagy, mert a határátlépéssel egy téridő ugrást hajtasz végre... jézusom. :DDD
2014. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem utálnak minket ezért Ausztriába, mivel tudják, hogy csórók országa vagyunk, a zsid*knak és a cig*nyoknak dolgozunk, ez van. Itthon is azért bliccelnek az emberek, mert tele vannak pénzzel, de inkább másra költik a sok felesleget /kaja, ruha, rezsi, hitel/ és "kalandvágyból"-orbán- kockáztatnak pl bkv-n. jelenleg 600.000 magyar dolgozik külföldön, ti meg azzal jöttök, hogy a magyar azért bliccel mert egy bunkó paraszt. itt éltek egyáltalán?
2014. aug. 16. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:

csak a vesztesek mondják ezt, akik mindig valaki másra szeretnék fogni a saját nyomorukat...bár ez nem egy politikai kérdés, ha már felhoztad...félreértés ne essék, én azzal tisztában vagyok, amit írsz...de aki mindig más dologgal törődik, ne csodálkozzon, hogy nincs pénze. én keresek minimálbért, abból futja mindenre egy hónapban, egyenlőre nem kell családot eltartanom, csak egymagam, most akkor nem mind1, hogy mondjuk abból a pénzből, amit levonnak adóként tőlem, hány cigány meg zsidó lakik jól?


de amúgy kérdésre válaszolva nem kell aggódnod, ahogyan mondják, ha helyszínen meg is úszod, ott lesznek az adataid, így attól, hogy más ország, levelet még tudnak címezni. az mondjuk persze már más dolog, hogy a gyenge forint miatt itthonról úgy néz ki, hogy most például egy bécsi 24 órás jegy 700 Ft-tal drágább, mint mondjuk egy pesti, de ez van...számolj azzal is, ha mégis elkapnak, a büntetés is jóval drágább...úgy 100 euró ha jól tudom.

2014. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1. ezt a vesztes dolgot mire érted? tehát azt mondod, hogy az ország jól működik, csak a sok hülye hibáztatja a sok lopásért a zs*dókat. c*gányokat, politikusokat? a magyarok nem rasszisták! egyszerűen tovább látnak az orruknál, értik mi történik. tisztelet a kivételeknek!!!

2. minimálbér édeskevés bármire is, de aki otthon lakik a szüleinél /és eltartják, se rezsi, se kajára nem kell fizetnie/ annak tényleg marha könnyű, gyakorlatilag zsebpénz.

3. egyáltalán nem mindegy, hogy mennyi pénzt talicskáznak ki az országból a multik, mennyi adót használnak fel romarehabra, holokausztemlékműre, mert ezeknél fontosabb dolgok is vannak, stadionokra, felcsútra, devizás lakótelepre, ami a leghülyébb helyen épült sok sok milliárdból a te adódból!

4. a fő kérdés: lehet elküldik a levelet, de nemzetközi pert fognak indítani, ha nem fizetem be? nem hiszem...

5. de írtad, hogy tisztában vagy amit írok, viszont ezt nem most érzed, hanem majd akkor ha külön élsz és családod lesz, nem lesz elég még 100 ezer sem, lakást meg a büdös életbe saját keresetből nem fogsz venni támogatás nélkül

2014. aug. 18. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
ne akarj bliccelni Ausztriában, az osztrákok nagyon kötekedősek, főleg ha megtudják h magyar vagy (külföldi) akkor csak jobban vérszemet kapnak.
2014. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!