Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok a Savoya Parkból...

Hogyan tudok a Savoya Parkból (Aldi) eljutni/továbbutazni Budafokra a Vágóhíd megállóig úgy, hogy ízületi kopással küszködve minél kevesebbet kelljen gyalogolni?

Figyelt kérdés
Azaz, az igazi gondom az, hogy a Savoya-tól hol találok olyan buszt, ami Budafokon legalább a Városház térig elvisz?
2014. aug. 20. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
18-as villamossal elmész 1 megállót a Budafok kocsiszínig és ott átszállsz a 47-es villamosra aminek a Városház tér a végállomása. Jobbat nem tudok.
2014. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez maga a tökély, nagyon szépen köszönöm, hat év kiesett nekem a közlekedésből és erre nem láttam rá hirtelen - köszönöm szépen, ez istenes!!! :o)))
2014. aug. 20. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobbat nem tudsz, pedig van. A 141, 158, 250 jelzésű buszok mind elvisznek a Városház térre és ott gyaloglás nélkül tudsz átszállni pl. a 33, 114, 213, 214-es buszokra.
2014. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben hol van a Savoya park? Boráros tér felől jönnék Budafokra dolgozni a Vágóhíd utcai megállóig. De ha délutános vagyok, szeretnék előbb a Savoyáig eljutni, majd menni tovább Budafok Városház tér felé - erre irányult a kérdésem... Ha ugyanis nem kell vásárolnom, a hatos villamos elvisz a körtérig, ahol egyetlen átszállással már rajta is vagyok a 33-ason, nem ez a gondom...? :o)
2014. aug. 21. 06:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, köszönöm, vettem az adást!
2014. aug. 21. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!