Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes a 9-es...

Mennyire veszélyes a 9-es busz, illetve a 83-as troli az esti/éjjeli órákban a Harminckettesek tere és a Kálvária tér között?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Az ájfon 6-odat nem vedd elő nyomkodni. :-P
2014. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
A 9-es nem veszélyes. Ne szemezz, kekeckedj, ne hívd fel magadra a figyelmet és nincs gond.
2014. okt. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem veszélyes egyik sem. Legalábbis nem veszélyesebb, mint este akármelyik másik járat.
2014. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9-es nem számít veszélyesnek, 99-es inkább, de ott sem magán a buszon vagy inkább veszélyben, hanem ha nem egy elit környéken szállsz le. 24-es villamos is ilyen, egy-két megállóban nem szállnék le róla, de maga a jármű biztonságos, legalábbis nem veszélyesebb, mint bármelyik másik.
2015. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha úgy szállsz föl egy járatra, hogy telibeszarsz mindent, és laza vagy, akkor valahogy látják, hogy veled nem érdemes kekeckedni. Ez persze nem azt jelenti, hogy állj neki vagánykodni egy 10 fős cigánybanda mellett. De legyél mindig természetes.
2015. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na meg a helyi bennszülöttekkel ne foglalkozz, te ott vendég vagy kb. ne szólj a cigányhifiből ordító zene, a szotyimagok köpködése és hasonló törzsi jellegzetes szokások miatt. Utaztam már vonattal is Borsodban és Szabolcsban mellékvonalakon, ahol egyedüli fehér embert képviseltem a kalauzon kívül, ment ott minden én meg fotózni mentem és a fényképezőgépem is ott volt, de rám se bagóztak. Egyfajta szociotripnek felér ez is.
2015. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Süle Dominik ***** válasza:
Nagyon. Ezen a vonalon utazik CJ,Ryder, a Ballas-banda,Tony Montana,Don Corleone,Snoop Dogg és Dr. Dre xD
2018. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát a Hős utcához képest a Groove Street egy kulturált lakópark :)
2018. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!