Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan tudjam ezeket?

Honnan tudjam ezeket?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni,hogy hol lehet megnézni,hogy pl a 6-os villamos Budapesten hány óra hány percben ér bizonyos megállókhoz. Mert én csak az indulási időt láttam kiírva,de ebből még nem tudom meg,hogy mikor legyek pl egy bizonyos megállónál..menetrend oldalt néztem, de azt,hogy melyik megállónál mikor van ott a villamos azt sehol nem láttam.

Segítsetek légyszi!


2014. aug. 23. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A menetrendben fel vannak tuntetve a megallok es alattuk ott van hogy az adott megallobol hany perc alatt er a villamos a tobbi megalloba.
2014. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na most nézem , a Széll Kálmán alatt 0 van az az indulási idő, és pl a Nyugat pályaudvar alatt 10 . Akkor ez azt jelenti,hogy 10 perc alatt a Nyugatihoz ér ? :)
2014. aug. 23. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, átlagosan (!) 10 perc alatt ér oda. Csúcsban 1-2 perccel több, téli hétfő éjjelen inkább picit kevesebb.


Ennél pontosabb infót kapsz, ha mindig az általad indulási helyként hasznàlni kívánt megállóhoz tartozó menetrendet nézed, mivel ott ezeket a napszakonkénti eltéréseket mindig beleszámolják az indulási időbe.

2014. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm !:)
2014. aug. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!