Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb fővárosi járat?

Figyelt kérdés

99

151

9

51

24

28



2014. aug. 23. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Miért lennének ezek veszélyesek? Műszaki szempontból igazából az M3-as metró van rossz állapotban. Bűnügyi szempontból meg a 4, 6-os villamosok és a Rákóczi úti buszok a legveszélyeztetebbek (elsősorban zsebtolvajlás miatt). Erőszako bűncselekmények egyáltalán nem jellemzőek még az említett járatokon sem.
2014. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig úgy tudtam közbiztonsági szempontból ezek a legrosszabb, leghírhedtebb járatok és gyakoriak az attrocitások rajtuk.
2014. aug. 23. 19:15
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Tény, hogy a leghírhedtebbek. De ez inkább a szokásos sztereotíp megközelítés: ahol sok a cigány, ott biztos nagyobb a bűnözés is. Ezt az állítást én sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, de az biztos, hogy a közterületi bűnözés a magas felderítettség miatz (alaposan bekamerázott városrészekről és járművekről beszélünk) nem magasabb az e járatok által érintett városrészekben, mint máshol.


Persze ha keresed a bajt és beszólsz valakinek, akkor tény, hogy e járatokon ritkábban kapsz udvarias reakciót, mint mondjuk a budavári siklón.

2014. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
El kéne már felejteni ezt a veszélyes járat fogalmat. Utaztam már több hirhedt "veszélyes" járaton, ugyanolyan volt, mint a többi.
2014. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem veszélyesek, de azért érzékelni ezeken a járatokon a sötétebb bőrszínt és az alacsonyabb IQ-t. Ezért nem is szívesen utazom velük. De az, hogy veszélyes, kissé fel van fújva; bizonyos vidéki emberek azt hiszik, hogy ezeken a járatokon tényleg veszélyben van az életük.
2014. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
De miért kell ehhez vidékizni? Poénból haverral felültünk a 99-es buszra (mind a ketten vidékiek vagyunk) és a Csepel-Kertvárosi haver meg csak pislogott, hogy nem akartak megkéselni minket. :-D
2014. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
A Csepel-Kertvárosi haver ült már a 99-es buszon? Őt akkor meg akarták késelni? Vagy honnan gondolta, hogy minden fehérembert meg akarnak késelni azon a járaton?
2014. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdeznie :-) Minket semmilyen attrocitás nem ért. Ült rajta jóegypár "különös" arc, de senki nem akart minket bántani közülük, pedig végigmnentünk a vonalán. Ő tősgyökeres budapesti, de azt mondta hülyék vagyunk, hogy felültünk rá. Mi meg kíváncsi vidéki gyerekek, megnéztük mennyire szolgált rá a rossz hírére :-D
2014. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Én a 24-es villamost használom naponta.Ez elég hírhedtnek számít,de az égvilágon semmi gáz nincs benne.Vannak cigányok,kínaiak,négerek,arabok rajta...több mint egyes járatokon,de soha nem volt még semmi.Nem kell parázni.
2014. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy az ilyen kérdéseket a vidékiek tetszik fel mindig akik ritkán járnak Pesten.Persze érthető,hogy érdekli őket,de mi akik itt élünk ezen csak mosolygunk. :)
2014. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!