Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mért sztrájkolnak minden...

Mért sztrájkolnak minden évben ezek a köcs. ök?

Figyelt kérdés
A szaros 40ezres kajajegyért? Holott 135ezres a nettójuk!Millió egy ember örülne ha annyit kapna! Én sem kaptam év végi jutalmat, más sem! Nem volt 13.havi fizu, sem nyugdíj. Az egézségügyben a szarospelenkát cserélő aki ugrál a betegekhez 68-72ezres fizetésért az nem sztrájkol pedig ők sem kaptak év végén semit, de még kajajegyet sem és bérletet sem. Mégis csinálják a dolgukat.
2010. jan. 16. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert egy lelketlen dögök. Az egész BKV-t meneszteni kéne :)
2010. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

50 lesz az a 60 :D

Annyival meg egy szakadt 25 éves LADA is megy. Persze nem mindegy a megjelenés sem...

2010. jan. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem már ők maguk se tudják, miért csinálják ezt a cirkuszt, de biztos jól esik nekik, hogy nem mennek be dolgozni, mások meg mennének, csak nem tudnak.
2010. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Azért, hogy ne kapjanak kevesebbet mint tavaly...

+ mert a nyomorultak 100milliókat fizetnek végkielégítésként, és ezt a pénzt most a bkv-s sofőrökön akarják visszaszedni.

Szerintem jogos.

Viszont az undorító, hogy a sztrájktörők buszát elrontják és ezzel, az azzal utazók egészségét károsítják.

Tegnap is suliba menet a 173-as busz kigyulladt és majdnem megfulladtunk a füsttől...

2010. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha az Ő sztrájkjuk jogos fél Magyarország sztrájkolhatna! Mindenhol lopnak a fejesek!
2010. jan. 16. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

EZÉRT: 2009 2010


önkéntes.nyug.pénztár: 3% 1%

önkéntes egészségpénztár: 3% 1%

étkezési jegy: 6000ft/hó 8000ft/hó

ajándékutalvány: 45000ft/év 0 ft/év



Nah emiatt...,és Kocsis István a mai tárgyaláson még

ennél is rosszabb ajánlatott tett,úgyhogy most már a

metróvezetők is kivonultak a tárgyalásról...!

Jól teszik,hogy sztrájkolnak tartsanak is ki,nehogy már

azok elött hódoljanak be akik kirabolták a Bkv-t..,(hatalmas végkielégitések stb...) Hétfőn 15:00-kor demonstráció lesz az Akácfa utcában,a sztrájkoló dolgozók

lesznek ott,én is elmegyek,mert szimpatizálok velük!!!!

2010. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj. Megértem a problémádat. De veled hány beteg beszél úgy, hogy "Cseréld már ki azt a kib...tt kacsát te rühes k..va!"? Ha nem jellemző ez, akkor te miért beszélsz így egy másik szolgáltatást végző emberről?
2010. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is a sztrájkolókkal vagyok,csak az a bajom,hogy sületlenségeket ne írjanak ki az oldalra....vannak olyan járművek amik rohadtul nem is közlekednek,holott ők kiírták:S
2010. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem kaptam 13.havit ás jutalmat meg kaácsonyi pénzt meg semmit de napi legalább 5x lebüdösk...-nak akkor és is sztrájkoljak? Ja és a fizum is jóval kevesebb!
2010. jan. 16. 13:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha a bruttóm lenne annyi, mint az ő nettójuk. Egyébként most kivételesen szurkolok nekik, mert ha hétfőig se egyeznek meg, akkor a BKV székházat fogják megrohamozni a sztrájkolók, ezt olvastam az egyik hírben, és erre nagyon kíváncsi lennék, mi lesz az eredménye, vagy mindet kirúgják azonnal, vagy lecsukják, vagy kárt tesznek a vezetőkben, akik a milliókat zsebre vágják - végre megszívnák ők is.
2010. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!