Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Gödöllőről megyek az Örsig...

Ha Gödöllőről megyek az Örsig busszal és van pesti bérletem akkor meddig kell jegyet vennem?

Figyelt kérdés
röviden honnan számít a pesti bérlet? és vehetek pesti bérletet, ha nem pesti vagyok és nem is Pesten tanulok?

2014. aug. 28. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Kistarcsa, kórház megállótól számít a pesti bérleted.

Igen, vehetsz pesti bérletet :)


A kiegészítő jegyet pedig Kistarcsa megállóig kell kérned.

2014. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most látom h busz :/
2014. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, nem baj, ez is tökéletes válasz :)
2014. aug. 28. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Volánbusznál Gödöllő felé Cinkota illetve az M3-ason közlekedő járatoknál Szerencs u. a szakaszhatár.
2014. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, 4-es írja jól. 3-as úton Budapest, Cinkota, M3-ason Budapest, Szerencs utca a zónahatár a Volánbusznál. A BKK-nál jó magyaros módon eltérő, Ilonatelep vagy Kistarcsa, kórház, ezt nem tudtam követni, mert változtak ott a zónahatárok az elmúlt években. A MÁV-Start meg tök más útvonalon közlekedik, ott Rákoscsaba a határ.
2014. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!