Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről, lehetőleg a...

Budapestről, lehetőleg a keletiből szeretnék eljutni Pomáz-ra. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a Batthyány térres ott felszállt a Szentendrei hévre, kallertől kérsz kiegészitó jegyet,amennyiben van bérleted. Ha nincs akkor a pénztárban kérsz jegyet,de akkor kell normál jegy is PEsten belülre. Vonat nem megy Pomázra.Esetleg ha nem tetszik a hév,akkor mehetsz a Moszkva(vagyis Széll Kálmmán térre) s onnan mehetsz bussal is. De abban nem vagyok otthon.Annyit tudok h onnan indul.De a hév jobb szerintem.
2014. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2-es metró Batthányi térig, onnan a szentendrei hévvel Pomázig.
2014. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

1-es: busz már évek óta nem jár Pomázra Budapestről, de annak idején sem a Széna térről indult, hanem az Árpád hídtól, ill. rövid ideig a Rózsák teréről(!), de e járat már nem létezik.

Ezen kívül van vasút Pomázon, az általad is említett HÉV az.


Kérdező: M2-es metróval Déli pu. felé utazz a Batthyány térig, majd a H5 HÉv-vel Szentendre felé Pomázig.

2014. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hu,nem tudtam h megszűnt a pomázi busz. Rég jártam arra,akkoris hévvel. Akkor Szentendrére sincs busz? Mondjuk nem tudom oda volt -e....
2014. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. köszi szépen, de ha áruljam el, vidéki vagyok (Békés megye) és nem minden hétvégén utazok pesten, így szerintem jogos hogy tájékozódom! Köszi a válaszokat mindenkinek!!
2014. szept. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!