Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a buszon a sofőrtől kérek...

Ha a buszon a sofőrtől kérek egy diák bérletet akkor szokta kérni a diák igazolványt?

Figyelt kérdés
Budapest (népliget) Dunaújváros között jár a busz. Mert most megyek majd közép suliba és kellett új diák, persze az meg nincs kész, szóval ha kéri, elég ha azt a papírt adom oda ami Igazolja, hogy, hova járok és hogy folyamatban van a diákok? Ja és még annyit hogy alba volán, és sima volán is jár ezen szakaszon, ha az egyiken megvettem, utazhat vele a másik társaság buszán is?

2014. aug. 29. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudtommal buszon nem árusítanak bérletet.

De amúgy igen, minden esetben elkérheti a kedvezményre jogosultságot igazoló iratot.

2014. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha már ki van írva a buszon a sofőr mellett... Akkor igen
2014. aug. 29. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan írsz, de felénk a sofőrök nem kérnek diákot sosem, arra vannak az ellenőrök. Amúgy meg elsőnek üzenem, hogy szintén felénk lehet a sofőrnél bérletet venni, én is mindig nála veszem, sőt errefelé szinte mindenki.
2014. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Százhalombattán szállnák fel, és Dunaújvárosban szállnák le. Akkor csak kérek egy 50kmes bérletet, és majd ki töltöm, hogy batta-dunaújváros?
2014. aug. 30. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez most komoly, hogy a buszon bérletet árusítanak?

És ha odamegyek, hogy kérnék egy teljes árú 50-60 km-es bérletet, akkor kiadná nekem kb. 50 ezerért? És hány százezrekkel szaladgálnak a buszok?

2014. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk komoly és igen, 50 km-re is kiadják.
2014. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komoly biztonsági kockázatot vállal ezzel a Volán. Nem baj, hogy még pl. a Tescos kiszállítós autók sem tartanak magunknál kp-t, meg a kp szállítás eleve fokozott védelem mellett, páncélkocsival történik, egy Volánbusz, amire akárki felszállhat, simán fuvarozgathat egy kis dobozkában több százezret. Gondolom kártyával fizetni meg esélytelen.
2014. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ha hétfőn megyek le is fényképezem nektek, hogy ki van írva a sofőr mellé, kb. Annyi hogy bérlet kapható....
2014. aug. 30. 21:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell lefényképezni, mivel nálunk is kapható, ezért nyilván elhiszem...
2014. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem neked írtam............
2014. aug. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!