Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonatbérlet kérdés, jól van...

Vonatbérlet kérdés, jól van ez így?

Figyelt kérdés
Megkezdődött, de ugye még új diákigazolványt nem kaptunk, addig kértem igazolást helyette. (Mert a régi diákom nem ide szól.) Na szóval a vonatbérletre rá kell írnom a diákigazolvány számát, de az igazoláson nincs semmi ilyen szám, csak az OM (oktatási azonosító száma), valamint egy Igazolás sorszáma (ami hosszabb, mint a régi diák, valamint az OM szám.) Most akkor mit írjak rá? Valamint ez a bérlet olyan, mint egy menetjegy... persze ott van, hogy tanuló bérlet. Ehhez ugye nekem semmi más nem kell, ha fel akarom mutatni, csak a diák. Mert mikor odamentem és kértem egy bérletet akkor sem kértek semmit, azt hittem itt is kell valami bérletváltó, vagy igazolás akármi. (Bocsánat a sok szövegért, újdonság ez még nekem...)

2014. szept. 1. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
*Megkezdődött az iskola
2014. szept. 1. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

OM kódot írd rá, mert az életed során nem változik, és rajta lesz az új diákodon is, így ha időközben megjön a diák (nem fog...) akkor használhatod vele tovább.


Arra vigyázz, hogy ez az igazolás 2 hónapig érvényes, lejárat ELŐTT érvényesítsed meg! Nem fog addig megjönni a diákod, akár be is írhatod a naptáradba :(


Amúgy más nem kell hozzá, ez az igazolás mindig legyen ott.

2014. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ! :) gondoltam, hogy csak ezt írhatom rá... más szám nincs is nagyon igazából ami szóba jöhet :D
2014. szept. 1. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!