Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van esély rá, hogy holnap...

Van esély rá, hogy holnap leállítják a metrókat is?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmit hallottam a tévében.
2010. jan. 17. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Micsoda???:O


Nem ugy volt hogy ma megfognak egyezni????

2010. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elvileg 17 órára tűztek ki újabb tárgyalást. De mivel az eddigiek nem jártak sikerrel kétlem, hogy most majd megegyeznek. Haj ól emlékszem tegnap fenyegetőztek azzal, hogy leállítják a metrókat is. Holnap vizsgázom, jó volna tudni, hogy egyáltalán eljutok-e az egyetemig...
2010. jan. 17. 15:15
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Sztem ma dulore jutnak.Siman...
2010. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
90%

Nem, ma vagy megegyeznek, vagy nem, de már eléggé elegem van ebből a bohóckodásból, nem tudom, mit akarnak. Ha az orvosok, tanárok sztrájkolnának, azt mondom.


Mindenesetre a már leállított vonalak, az már épp elég. Esetleg még azt tudom javasolni, hogy ne is járjon be egy sofőr se munkába, amíg nincs 1 milliós havi bérük, juttatás, trópusi villa és két thaimasszőrlány fejenként.

2010. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok....


mondjuk szerintem ma sem fognak meg egyezni,mert tegnap ugye volt az hogy kiküldtek 12 szakszervezetist, és csak a bent ülőkkel tárgyaltak....szerintem az a maradék 12 nem fog megállapodni:S

mondjuk jó lenne,de kétlem:S

Ha a metrókat leállítják,én nem tudom mit csinálok...seggbe rúgom az összest:D

2010. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Megegyeznek nyugi.
2010. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
15:24. Ha ez megtörténik, reggel hatkor találkozunk egy BKV-bázis előtt és bosszút állunk :-) Oké? :-P
2010. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is holnap vizsgázom. Tényleg jó lenne tudni hogy eljutok e a vizsga helyszínéig.
2010. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
90%

Én is, és én csak a sztrájk miatt kell ma felmenjek, nem holnap.



BKV, szívből imádlak, szeretlek! megvannak már a thai masszőrlányok vagy még sztrájkoltok és bohóckodtok egy darabig?!

2010. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
legyen sztrájk :P
2010. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!