Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a trolikon miért...

Debrecenben a trolikon miért visszafelé működik a szintező?

Figyelt kérdés
Mindig láttam, hogy a troli beállítások a megállóba, majd az út felé süllyed. Miután bezárta az ajtót, a járda felé süllyed vissza.

2014. szept. 4. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fordítva láttam.
2014. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy csinálja, hogy egy jó nagyot kelljen lépni, ha fel akarsz szállni.
2014. szept. 5. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

:D

igen mert szarok. eleve a 4 légrugót egy elektronika irányítja. amelyik elektronika szar. szoftver kellene hozzá és átprogramozni de ez nagyon drága így amikor bütykölnek elállítanak valamit. és nem tudják mit... de ha tudnák sincs hozzá megfelelő szoftver és képzettség mert nem küldik tanfolyamra a szerelőket. és a programozáshoz szükséges licenszet sem veszik meg. csak a hibakódolvasáshoz. azt hiszem legalábbis ilyesmi miatt nem működnek rendesen.

úgy néz ki az összes kék buszt le is cserélik és újra a havdu volán lesz a helyi járatok irányítója. új gépparkkal. ez is pletyka, majd kiderül.

2014. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!