Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mióta büdös ennyire a 4-6-os...

Mióta büdös ennyire a 4-6-os villamos?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mióta rajt vagy xd :)
2014. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
első: pont ezt akartam én is írni (::(
2014. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a villamos nem szokott bűzleni. De ha arra vagy kíváncsi, mióta van ennyi mosdatlan ember rajta, akkor megnyugtatnálak, hogy már igen régóta, nem egy újkeletű jelenség. Illetve talán annyiban mégis, hogy amióta metrózni jegy nélkül lehetetlen, azóta a szegényebb rétegekből származó, a higiéniára infrastruktúra vagy nevelés hiányában kevésbé adó utasok aránya kicsit nőtt.
2014. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a többi villamos (busz...stb) mi miatt nem büdös ennyire? (pedig azokat is használom.)
2014. szept. 7. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

En nem vettem észre hogy büdös lenne. Néha persze van rajta csöves és ott bűzlik de azért többségében nincs vele rossz tapasztalatom. Igaz, mostanában nem használom napi szinten csak kb hetente.



" Illetve talán annyiban mégis, hogy amióta metrózni jegy nélkül lehetetlen,"


Mármint? Régen szabadott? Na amennyire régen lehetett annyira most is. Régen is a kijárat miatt volt kockázatos bliccelni, most is. A bemeneti zombik semmit se csinálnak, csak beszélgetnek és telefont nyomkodnak. És bármit elfogadnak ha mutatsz nekik, de ha semmit az se gond. Nekem van bérletem, így bátran szoktam tesztelni őket. Tényleg ilyenek és nagyon bunkók.

2014. szept. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!