Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehetek jó pilóta, ha tériszon...

Lehetek jó pilóta, ha tériszonyom van?

Figyelt kérdés
Ez az álmom, de tériszonyom van. Ezt nézik alkalmasságin? A gépen is úgy félnék, mint egy felhőkarcoló tetején?
2014. szept. 18. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha voltál már felhőkarcoló tetején, oda nem repülővel mentél? Mármint a városba, ahol a felhőkarcolón voltál.
2014. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vonattal.
2014. szept. 18. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:

ez érdekes dolog (nekem is tériszonyom van) ... szóval haver sárkányrepülő, és mondta, hogy mikor a háztetőjüket csinálta az áccsal, akkor qrvára tériszonya volt a tetőn ... a sárkányon pedig semmi ... de ennél jobb, hogy szívességből felvitte az ácsot - akinek ugye nincs tériszonya -, és ahogy kb 10 méter magasra kerültek az ács ütni kezdte a hátát, hogy azonnal szálljanak le


szóval lehetsz pilóta :)

2014. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetsz. Egyszer olvastam egy sztorit, ahol kiképző pilóta katapultált, és utána az ejtőernyőn érezte magát legrosszabbul mert tériszonya van.


De itt is leírja egy pilóta:

[link]

2014. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kezeld.

Apró lépésekkel, küzd le a tériszonyodat.

2014. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is van egy kis tériszonyom, de egy nagy repülőn ebből abszolút semmit nem érzékelsz, pláne ha nem az ablak mellett ülsz. Pont úgy van ez, hogy egy 10-dik emeleti panelban sincs az embernek tériszonya, igy van a repülőn is.
2014. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kis tériszonyom*
2014. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tériszonyom akkora ,ha egy papírlapra állok már szédülök! de repülővel imádok utazni! ja és a helikopter is be jön!
2014. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kettő évig koptattam egy vitorlázórepülő ülését (aztán anyagi és egyéb okok miatt átmenetileg abba kellett hagynom). Nagy álmom volt régen, hogy utasszállítókat vezessek. Ma már annak is örülnék, ha újra vezethetnék vitorlázót-esetleg megcsinálnám a motoros szakszót.


És hogy miért írtam le mindezt? Mert a szobafestőlétrán már remegni szokott a térdem :-)

2014. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele és nekem is nagyon tériszonyom van. De már mentem repülővel és semmi nem volt.
2014. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!