Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest: van másik (esetleg...

Budapest: van másik (esetleg gyorsabb) út is eljutni Újpalotáról a Nagyvárad térre és/vagy Klinikákhoz?

Figyelt kérdés

Pár hete lakok Pesten és a 7 / 7E / 107 / 133 / 233 buszok végállomása mellett (Újpalota, Nyírpalota út) lakok. Ezekkel a buszokkal megyek minden nap a Keletiig, onnan 4es majd 3mas metróval (Kálvin téren átszállás) a Klinikákig és a Nagyvárad térig, mert ott van az egyetemem. Van másik, esetleg gyorsabb eljutási lehetőség is oda, mert így is nagyjából háromnegyed óra háztól egyetemig az utazási idő?


Kár, hogy a 4es metró nem jön ki Újpalotáig, úgy hallottam hogy pedig anno ez volt a terv...



2014. szept. 19. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

45 perc Budapesten NAGYON JÓ "köridő".:)

Mindazonáltal ha Újpest-Központig elbuszozol és onnan a metró már egyenes...

LINK: [link]

2014. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a haromnegyed ora az realis, annal rovidebben nem nagyon.


amit vrialni tudsz, hogy kevesebb atszallasod legyen:


- keletitol a 24-es villamossal egyenesen nagyvarad terig

- a busszal lemesz a ferenciek tereig, es onnan mesz a metroval

2014. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most utána nézegettem BKK térképen, ez mennyire jó ötlet?

69es villamos --> 1-es Metró --> (Deák F. tér) 3mas Metró

2014. szept. 19. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet.

A másik: tudom, hogy Palota felé lesz majd a 4-es metró, de arra várni kell (eléggé sokat). Elöbb, a Bosnyák tér lesz, de már, arról hallgatnak.

A 3-as metró, Káposztásmegyeri hosszabbítása a cél, ha ez bejön, akkor elég a Rákospalota-Újpest vasútállomásig buszozni és már, meg is vagy.

2014. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mire a metró hosszabbítások elkészülnek, addigra már lehet ki is járom az egyetemet és már nem Újpalotán fogok lakni :D
2014. szept. 19. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az első gondolatom a következő volt:

hetes, Ferenciek tere, 3as metró.

2015. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok: 45 perc tényleg nem sok Pesten, én is annyit megyek a munkahelyemre.


Újpalotán (de a Bosnyák téren is) akkor lesz majd metró, amikor Káposztásmegyeren (azt kb 1990-től ígérgetik) = soha

2015. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!