Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Muszáj aláírnom a büntetést?

Muszáj aláírnom a büntetést?

Figyelt kérdés
Megbüntettek a buszon, kellett egy aláírás, de többször is elgondolkodtam, hogy muszáj azt nekem aláírnom? Hisz jogom van eldönteni mit írok alá, ha esetleg nem írom akkor mit tehet?

2014. szept. 27. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha felírták az adataid akkor már hót mindegy az aláírás.
2014. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És akkor nem is érvényes. Háhá! Dehogynem.
2014. szept. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szántóvető ***** válasza:
ez nagyon jó kérdés.szerintem nem kötelezhet jegyzőkönyv aláírására.itt egy cikk: [link]
2014. szept. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles aláírni, de igazából nincs jelentősége, a büntetés aláírás nélkül is érvényes!
2014. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A héten te vagy a harmadik aki ezt megkérdezi. A BKK szabályzatában (és felteszem a többi társaságnál is) le van írva hogy a pótdíjazás alól nem mentesít ha nem írod alá.
2014. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg megkapom a gázcsekket, de nem írtam alá, úgyhogy kinyali van! Ja, nem. Azzal, amikor fellépsz valamelyik járműre, szerződés jön létre közted és a BKK között, tehát ha te nem fizetsz, akkor utólag már nem kell aláírnod semmit, akkor is megy a sárga sajtcetli.
2014. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs aláírva, és te emiatt vitatod, majd a bíróság eldönti.
2014. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es leírta. az aláírással elismered, hogy hibáztál. ha nem ismered el, akkor megtámadhatod, ha mondjuk szerinted nem jogos...aztán persze vagy igazad lesz, vagy nem, de ha aláírtad, akkor nemigazán van jogod reklamálni.
2014. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!