Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elvirában hol tudom megnézni,...

Elvirában hol tudom megnézni, hogy hányas kocsiba és hányas helyre adott helyet a gép?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy utána a pdf-en majd rajta lesz de valahogy nem lehet megnézni előtte mielőtt kifizetem? Kiírja hogy Helyjegy foglalás az ön igényinek megfelelően teljesíthető! De azt megtudnám nézni valahol hogy hová adta ki mielőtt kifizetem?

2014. szept. 29. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
sehol :(
2014. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fizetes utan foglalja le a helyeket tenylegesen, es utanna meg is tudod nezni, hogy hanyas kocsi, melyik hely. Fizetes elott jelenleg nincs ra mod, hogy megtudd melyik kocsiba kerulsz.
2014. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte Sehol. A www.vonatosszeallitas.hu oldalon tudsz nézelődni hogy milyen kocsival közlekedik és hányas a száma
2014. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hmm értem köszönöm a válaszokat!

Utóbbi ismerem ezt az oldalt és pontosan emiatt kellene hogy még mielőtt kifizetem megtudjam, hová rakott a gép. Ugyanis pénztárba lehet kérni külön asztalos jegyet, ablak mellé jegyet, elvirán pedig nem :(. Viszont ha szerencsém van akkor már előfordult hogy pont egy ilyen helyre "dobott" be a gép.

És igazából azt akartam mielőtt kifizetem hogy megtudjam ilyen helyre rakott-e.

2014. okt. 1. 17:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel sajnos vannak olyan berögzült hülye utazási szokásaim hogy pl. háttal nem ülök és ezért inkább képes vagyok ha van szabad hely máshová leülni vagy állni egész úton, ugyhogy ezért akkor marad a pénztáros néni :D
2014. okt. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!