Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi járhat le, ha havi bérletet...

Mi járhat le, ha havi bérletet használok?

Figyelt kérdés
Havonta megveszem a bérletem, de kell valamilyen okmányt frissítenem? Diákigazolvány már megkapta az új matricát és így kell valamit változtatni? Esetleg személyi újitás után kell valamit váktoztatni? Igazolólap vagy bérletváltó kártya lejárhat?

2014. okt. 3. 12:57
 1/2 norbesz válasza:
A személyi igazolványnak nincs sok köze a bérletigazolványhoz,ameddig nem változik a neved.Viszont a lakcímváltozásnak igen,amennyiben a lakcímkártyád is megújítod,ugyanis a bérletigazolvány hátulján fel kell tüntetni a neved és a lakcímed.Bérletet a bérletigazolványoddal tudsz venni.A bérletigazolvány a kiállítástól számítva 10 évig érvényes.A kiállítási dátum a fényképed mellet van.Ha a diákigazolványod is rendben van akkor nincs gond.Különben nem értem mi a problem?
2014. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, de azért köszönöm! :)
2014. okt. 7. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!