Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegeden a 3as villamos...

Emerson kérdése:

Szegeden a 3as villamos melyik megálló helye van közel a Mars térhez?

Figyelt kérdés

#megálló #villamos #szeged Mars tér
2014. okt. 16. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Centrum Áruház. Onnan kb 5-10 perc séta :)
2014. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy Kálvária sgt. Attól függ merről mész.
2014. okt. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Kálvária sugárúti megálló jóval messzebb van mint a Centrum áruház -a Centrum megállót már csak megszokásból hívják így a szegediek, mivel az áruháznak már más a neve-, a megálló pedig hivatalosan Tisza Lajos körút néven fut már két éve.


Egyébként többet tudnák segíteni, ha lírnád honnan hová akarsz menni városon belül.

2014. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Google szerint mindkettő megállótól 600 m-re van a Mars tér, ahogyan én is sejtettem, ezért ajánlottam azt a megállót is. De ha picit messzebb lenne a Kálvária sgt megálló, időben akkor is jobban jár a kérdező, ha a Fonógyári út/Vadaspark felől jön. Rég félúton van, vagy már oda is ért, mire a villamos átdöcög a belvároson, és odaér a Tisza Lajosra.
2014. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!