Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el a legkevesebb...

Hogy jutok el a legkevesebb átszállással a Club Playbe Újpest központtól?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hármas metró Kálvinig, onnan négyes metró Móriczig, Móricztól 61-es villamos Alsóhegy utcáig (három vagy négy megálló, de mondja).


VAGY

Hármas metró Kálvinig, onnan 47-es/49-es villamos Móriczra, onnan 61-es Alsóhegy utcáig.


Csak ha a föld alatt maradsz a Kálvinin, akkor megúszod két vonaljegyből, plusz villamossal lassabb megtenni a Kálvin-Móricz távot, mint metróval :-)

2014. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire szereted az átszállásokat, de én bizony úgy mennék, hogy az M3-as metróval a Ferenciek teréig utaznék, majd a 8, 112 buszokkal Kelenföld ill. Thomán I. u. felé a BAH-csomópontig utaznék. Onnan 10 perc séta.


Éjjel pedig 914 914A 950 950A busszal kell Dél-Pest, Határ út ill. Pestszentimre felé utazni az Astoriáig, majd a 908-assal a Móricz Zs. körtér felé a BAH-csomópontig.

2014. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. okt. 31. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
61-essel kevesebb séta, de valóban eggyel több átszállás :-) Viszont az meg metróról-metróra, gyorsabb, mint a Ferenciektõl buszozni és ugyanannyi jegy :-)
2014. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell két vonaljegy, elég egy átszálló, lényegesen olcsóbb, csak sokan nem ismerik.
2014. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, nekem csak bérletem van, jegyek terén nem vagyok olyan tájékozott :-D


Mindenesetre továbbra is azt mondom, időben Budapesten akkor jössz ki a legjobban, ha a lehető legtovább lent maradsz a föld alatt :-)

2014. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!