Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Keleti pályaudvartól a Déli...

Keleti pályaudvartól a Déli pályaudvarig?

Figyelt kérdés
Egyszerű megoldást kérek. metró kivételével esetleg megoldható?

2014. nov. 9. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Metró kivételével: 18-as villamossal Szent Gellért térig, onnan 7-es vagy 107-es busz Keleti pályaudvarig.
2014. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fordítva írtam, de a lényeg ugyanaz. Először 7, 107, utána pedig 18.
2014. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a metrón kívüli járatok sem ingyenesek: Metróval egy vonaljegy, a többihez kelleni fog kettő legalább. Metró sokkal egyszerűbb és háztól házig visz.
2014. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bérletem van :) köszönöm a válaszokat
2014. nov. 9. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy ami egyszerűbb: 5-ös busszal (a Pasaréti tér felé) a Korlát utcáig. Csak egy parkon kell átsétálni a Déliig, ~100 méter.
2014. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös busz Korlát utca, onnan gyalog
2014. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megoldható, de lassabb.

Írnám a Kelenföld vasútállomást, de az sem jó: vagy séta a Bikás parktól, vagy átszállsz egy másik buszra.

2014. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az M4 metrót ajánlom. Gondolom az akadálymentesség miatt lenne fontos, hogy ne metrózz. A 4-es vonal azonban kerekesszékkel is használható, így nem lesz gondod. Kelenföldön pedig bármely, a Déliből induló vonatra át tudsz majd szállni. A MÁV-peronok is akadálymentesek.
2014. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kerekesszékes és semmi szervi bajom nincs!!!
2014. nov. 11. 08:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor tessék, itt a válasz: négyes metró. Lift és mozgólépcső is van lefele, illetve felfele. Végállomástól - végállomásig kell utazni, közben, az új, Alstom metrókat veszed igénybe.
2014. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!