Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintettek megvalósulhat az...

Szerintettek megvalósulhat az hogy Mohácson hídat építsenek? És szerintettek szükség lenne rá?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem inkább egy stadionra lenne szükség Mohácson.
2014. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Napkiraly ***** válasza:

Ha a 25. budapesti híd is elkészül akkor biztosan. Egyébként nyilván szükség lenne rá.

Azon kellene pl elgondolkodni hogy miért kellett odatenni a pentele hidat a nem egész 20 kilométerre lévő dunaföldvári hídhoz

2014. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem látom értelmét. Mohácson van rendszeres kompjárat, aki meg nagyon keletre akar menni, annak ott a bajai híd. De amúgy miért kell mindenképp átkelni a Dunán? Északra teljesen jó az összeköttetés, dél felé át lehet menni a határon, a városban minden elérhető. Mi a túró van a Duna másik oldalán, hogy annyira hidat akar oda mindenki? Azért, hogy megnézze, hogy nincs ott a világon semmi? :D
2014. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első valaszoló lehet hogy igazzad van :)) amugy pont most megy a hiradoban hogy alig vannak a stadionokban szurkolok xd


Második neked meg biztos hogy igazzad van mert télleg nem nagyon értem ezt hogy miért oda mert dunaujváros ?


Harmadik:) hát szerintem igen iss kellene egyrészt akik a duna túloldalán lakik mohácsra járnak dolgozni és nem olcso naponta drága összegért átkelni . Másrész nagy bevétele vann mohácsnak a busojárás miatt IS és ezért többen tudnának külföldröl és szeged felöl átjönni

2014. nov. 11. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne egy híd, mert Pest - Pécs közötti vonat is gyorsabb lenne.

Várni kell vele, mert elsősorban, a Kelebiai vonalat fogják kétvágányusítani, utána lesz napirenden, egy Mohácsi ág.

2014. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Azért Magyarország nem olyan senkiföldje ország, hogy ne lenne "semmi és senki" a híd másik oldalán. A hazai gazdasági és közlekedési viszonyokat tekintve 30-40 folyamkilométerenkénti hídsűrűség legalább indokolt lenne mindkét nagy folyónkon - ehhez képest a Duna budapesti szakaszain kívül mintegy 60 kilométerre jut egy híd. A Tiszát inkább ne is említsük, az katasztrófa.
2020. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
6 éves necro, az már igen tesa! :D
2020. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
#7: Szerinted miért most emelték ki a kérdést, tesa?
2020. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!