Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet a hétköznapokban Monster...

Lehet a hétköznapokban Monster kocsival közlekedni az utakon?

Figyelt kérdés
Ha igen, kell arra valami engedély vagy hasonló?
2014. nov. 12. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendszám és műszaki vizga nélkül bajosan.
2014. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit éresz pontosan "Monster kocsi" alatt.


Ha a műszaki előírásoknak megfelel, van érvényes műszaki vizsgája, rendszáma, biztosítása, akkor igen. Ha nem, nem.

2014. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leginkább pénz kell hozzá.
2014. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem hogy a "Monster kocsi" mit takar, de hátha bejön a tipp.

Monster truck (pick-up karosszéria embernél nagyobb méretű kerekeken) nem igazán. Nem kezdem el leírni miért, gondolom sejted. Maximum lezárt útszakaszon, és/vagy rendőri felvezetéssel.


Ha a Monster energiaitalmárka nagy amerikai terepjáróira gondolsz, azok persze, minden további nélkül. A nagy pocsolyán túl ez az átlagméret. Tavaly nyáron vezettem is, keresztül az országon. Óriási dög, nagy V8-assal az orrában.

2014. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

a többiek már elmondták hogy nem,még azt megjegyezném hogy egy igaz monster truch rengeteget eszik és nem 95os benzint /metanol kell neki/,de nem az a lényeg hogy mit hanem az hogy alighogy elindulnál mennél egy kicsit már tankolni is kéne.

egy kis drugster zabál 402méteren úgy 6litert,a monsterekbe is ömlik az üzemanyag.

2014. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!