Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tiszabecs (ukrán határ)...

Tiszabecs (ukrán határ) faluból megy vmilyen tömegközlekedési eszköz az ukrajnai Bustyaházára?

Figyelt kérdés
Vagy hogy lehet kocsi nélkül eljutni oda?
2010. jan. 28. 20:22
 1/4 anonim válasza:

Remélem már eljutottál Bustyaházára.

Megnéztem a Googl Earth on aranyos rendezett nagy település.

Ilyen esetben a VOLÁN vagy a MÁV menetrendet keresd meg itt az Interneten és választ kapsz.

2010. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez majd nyáron lesz aktuális.

És próbáltam nézni volán menetrendet, de semmi....

2010. febr. 13. 06:09
 3/4 anonim válasza:

A határ túloldala Tiszaújlak. Ott nagyon sokan tudnak magyarul, így könnyen eltudsz jutni a falu buszállomására, akár gyalog (ha elmagyarázzák), akár ha beülsz egy taxiba, amiből sok van a határnál. A buszállomáson pedig olyan buszokat nézel, ami Técső (Тячів), Rahó (Рахів), esetleg még tovább, Jaszinyára (Ясіня) megy. Ez mind keresztül megy Bustyaházán (Буштино),csak szólnod kell, hogy álljon meg!

Remélem segítettem! Ha van még kérdésed ezzel kapcsolatban, nyugodtan kérdezz, kárpátaljai vagyok :)

2010. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hello. a határon ha átmész van ott egy hidszerüség, és az előtt mindig álnak kocsisok. délelőtt föleg. és ők elvisznek bárhova. olyan taxisok. ha nem is bustyaházára,mert az elég drága de a legközelebbi buszmegállóhoz kb 500 ft-ért elvisnek. és hidd el megéri mert messze van:)))
2012. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!