Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Figyelem az utastársakra -...

Figyelem az utastársakra - Nem ennek kellene általánosnak lenni? (lent)

Figyelt kérdés

16/F

tegnap kora délután BKV egyik csuklós autóbuszjáratán utaztam, amikor mankóval felszállt egy 10-11 év körüli gyerek. Külsőleg is látható volt, hogy a jobb lába gipszben van. (Egyértelműen járógipszről volt/van szó.)


ÉN ÁTADTAM A HELYEMET!

a kortársaim csak nevetgéltek. rajta.


Nem annak kellene lenni a természetesnek, hogy ilyen esetben átadjuk a helyet a jobban rászorulónak (akár egyébként az időseknek is)?



2014. nov. 27. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, alap, hogy ilyenkor átadod a helyedet.
2014. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, de az utóbbi időkben ez nem divat. Sajnos nagyon primitívek azok az emberek, akik ilyenen csak nevetgélnek. Nem tudják, milyen nehéz mankóval közlekedni, és nem is akarják tudni.
2014. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek egyre kevésbé figyelnek oda másokra, nemcsak a buszon, hanem máshol sem.

De legalább te átadtad a helyed és nem kellett állnia.

2014. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy darabig én is jártam mankóval, lehet a durvábban nézett ki (comb magasságban amputáltak) de gyakran átadták a helyet.
2015. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!