Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen az 1-es villamos...

Milyen az 1-es villamos Népligetes megállója? Ugye a buszpályaudvar közvetlen közelében áll meg, tehát nem kell átmennem az egész parkon?

Figyelt kérdés
Remélem igen :"D Már az is épp elég, hogy nyócker...

2014. dec. 9. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Üllői út túloldalán van, csak át kell menni az aluljárón. A Népliget megálló az Üllői út - Hungária körút kereszteződésénél van minden járműnek.

Nézd meg térképen mekkora a Népliget, utána gondolkodj el miért nem hívják minden mellette levő megállót Népligetnek.

(ha már megnézed a térképet, nézd meg rajta a megállókat is, google maps csodákra képes)

2014. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van egy csomó, Vajda Péter utca, meg ilyenek, de akkor az, ami Népliget M, akkor a buszpályaudvar. :D
2014. dec. 9. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Messzi van még az a tipikus "nyócker"-től!

Melleleg itt látszik, hogy milyen hatalmas távolságot kell megtenni a busztól a villamosig:

[link]

2014. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. dec. 9. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Milyen nyócker? A VIII. és X. kerületek határvonalán van a megálló. A környező beépített területek teljesen biztonságosak, a parkokkal sincs baj nappal (de sportolni sötétben is sokan járnak a park hátsó részére). A VIII., Tisztviselőtelepet pedig kifejezetten ajánlani szoktam a városépítészetet kedvelőknek a kellemes lakókörnyezet miatt.
2014. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
A Google Maps-et nem ismeri, de a Nyóckerezés az megy :D
2014. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia, ismerem a Google Maps-et. Képzeld el, megnéztem azon is, igaz a közigazgatási térképen, nem azon, ami mutatja az építményeket is, mert tény és való, hogy ha azt néztem volna, akkor rájöttem volna, hogy pont a buszmegálló közelében van a villamosnak is a megállója. Tiszta sz*r vagyok, hogy tévedtem, bocsáss meg kedves névtelen, mondjuk franc se tudja minek írni, ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre, de ha neked ennyi időd van...Nos, örülj neki.

Igen, tudom azt is, milyen kerületek határán van, de az 1-es villamos pont a 8. kerületi határon jön, nem úgy, mint a 3-as mondjuk(csak az kerülő lenne nekem)


Ha meg azt nézed, nincs messze pár veszélyesebb helytől, 8. kerületi utcától, de ha odáig már nem ér el az a stílus, akkor jó, én csak örülök neki.

2014. dec. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!