Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el 21. kerületből...

Hogyan jutok el 21. kerületből a 22. kerületbe?

Figyelt kérdés

Csepelről szeretnék eljutni a Budafok-Tétényre, azon belül a Nagytétényi útra. Ahol én az elkövetkezendő időszakban leszek, onnan a 159-es busz indul, csak onnan nem tudom, hogyan tovább... igen, tömegközlekedéssel szeretnék.

Nagyon köszönöm, aki hasznos választ ad!


2014. dec. 28. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Erdősor utca / Kossuth Lajos utca sarokig utazz a 159-essel, majd Budatétény felé a 138-assal. Azonban a Nagytétényi út elég hosszú, kifelé a 33, 133-as buszokkal mehetsz tovább a Jókai Mór utcánál átszállva, befelé pedig a 33 114, 133, 213, 214, 233 buszok visznek.
2014. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az előttem szóló profi, pontos választ adott, de mielőtt megköszönnéd neki, nézd meg a BKK honlapján is a jártokat. nem fogsz eltévedni.
2014. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy Google Mapesn vagy BKK térképen bepötyögöd hogy pontosan honnan hova mész és kidobja az utat.
2014. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!