Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudok útvonalat tervezni...

Hogy tudok útvonalat tervezni tömegközlekedéssel Szegeden?

Figyelt kérdés
Szóval el kell jutnom pár helyre jövő héten Szegeden, de még nem jöttem rá, hogyan, mert az ottani közlekedési vállalat oldalán nincs útvonaltervező. Próbáltam google térképpel is, de nem olyan, mint itthon (Budapesten), mert mindenre azt írja, hogy "Sajnáljuk, nem találtunk tömegközlekedési útvonalat". Van valahol útvonaltervező? Vagy tudtok valami oldalt/app-ot, amivel lehet? Ha alkalmazás, akkor lehetőleg iOS-re.

2015. jan. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A Google Térkép és a már általad is említett tiszavolan.hu-t kell kombinálni a kis buksid segítségével.

Megkeresed a térképen, hogy hol van a te célod. Majd a Tisza Volán honlapján a térképes keresőt használva megnézed, melyik a legközelebbi megálló, és kiderül melyik buszt/villamost/trolit kell használni.

Villamost, trolit az szkt.hu-n találod.


Buszok nagy általánosságban:

10: Felsőváros - Belváros

11: Szeged pu. - Mars tér - Felsőváros

21: Szeged pu. - Petőfitelep

6-al, 7-el kezdődőek + 84: Újszegedre mennek át

9-el kezdődőek: átszelik az egész várost, a Belvárost nem érintve.

2015. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Várjál hazudtam, most jövök rá, hogy a 10-es már troli lett :D


Szóval pár kiegészítés:

20: Petőfi telep - Személy pu.

21: ÚJ-Petőfitelep - Személy pu.

36, 7: ezek kimennek a városból

2015. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De írhatod konkrétan is, hová akarsz menni, könnyebb lenne segíteni.
2015. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj köszi :D Már segített nekem valaki :D De még továbbra sem értem, hogy miért nincs egy alkalmazás vagy weboldal vagy valami, ahová csak beírom hogy honnan hova és csá.
2015. jan. 9. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Útvonaltervező csak helyközi járatoknál van, helyi járatoknál nincs. Az, hogy miért? Ez olyan kérdés mint az, hogy hogy lehet az, hogy Hmvhelyen van a parkolók közvetlen közelében jegy váltó automaták, Szegeden miért nincs...
2015. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!