Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ma kaptam egy bkv büntetést...

Ma kaptam egy bkv büntetést és nem tudom kifizetni mert nem dolgozom sajnos, de ha bemegyek az akácfa utcában szerintetek meg engedik a részletfizetést 12hónapra? Valamennyi jövedelmem van de nem sok alkalmi munkám van.

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Van lehetőség a részletfizetésre, bár hogy milyen lebontásban, az más kérdés - a 12 részlet nekem túlzásnak tűnik.


Ki kell töltened egy méltányossági kérelmet, amit a BKK ekbírál - azaz az még semmit nem jelent, hogy a kérelmet befogadják, eredmény csak később várható.


Mindenképpen célszerű valamilyen dokumentummal igazolni azt, hogy meg vagy szorulva - igaz, ez nem mindig egyszerű, hiszen a semmit nem szokás dokumentálni, illetve a feketemunka után is ritkán kap bérpapírt az ember... De légy kreatív, pl. ha vannak eltartottaid, akkor azt tudod igazolni.

2015. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!