Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van itt olyan, vagy tudtok...

Van itt olyan, vagy tudtok olyanról akinek volt BKV büntetése és végrehajtottak rajta?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet megbüntették ezért érdekelne.Küldtek neki az 1-2 év során sok csekket,de más egyéb nem történt.


Köszönöm.



2015. jan. 24. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Előbb-utóbb a BKV eladja a tartozását egy végrehajtó cégnek, s onnan már nem csak levél érkezik, hanem egy végrehajtó is, s szépen lefoglalja az évek alatt szép vaskosra hízott számla ellenértékét...

A BKV nem küld végrehajtót, ők egyszerűen csak eladják a tartozást, ami lényegében soha nem évül el, ha önként nem mondanak le a tartozás megfizetéséről

2015. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de engem konkrétan az érdekel,h létezik-e olyan ember akin végre hajottak!!!
2015. jan. 24. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Várjatok még kicsit, aztán kérdezd meg barátnődet.
2015. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szia, érdekelne mi lett a barátnőddel. ugyanis engem is ugyan úgy megbüntettek 2 éve azóta nem történt semmi, múlthéten megint megbüntettek és a 2 évvel ezelőtti büntetésemmel együtt küldték ki a csekket.
2015. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Úgy tudom semmi sem történt,de mással sem.Tehát a levél küldözgetésen túl más nem volt.

2015. márc. 28. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem anno 15 évesen büntettek meg, környéki jegyet vettem vonal helyett. Mindegy, egyszer megszívtam. Már nem is emlékeztem rá, erre tavaly küldik a tartozást 27e forintról. Megvárták, hogy 18 elmúljak. Érettségi mellé jó kis ajándék volt. Nem éri meg szórakozni ezzel, mert átadják más cégnek az ügyet és ugyanúgy kamatozik az összeg. Lehet részletfizetést kérni még.
2015. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lassan 2 év után is érdekel a válasz? 😊
2017. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Erdekel...
2017. ápr. 4. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy annyiban hagyják, 1-2 év alatt nem tudta rendezni a tartozást... Szerintem nem is akarta.
2017. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!