Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet eljutni az...

Hogyan lehet eljutni az Oktatási Hivatal Közép Magyarországi Regionális Igazgatóságára?

Figyelt kérdés
Kaptam egy olyan címet, hogy 1132 Budapest, Váci út 18, és azt mondták, hogy ez valahol a nyugati közelében lesz, de ha jól tudom a Váci út 18 az Újpesten a Városkapu közelében van, viszont az már IV. kerület. Tudna valaki egy kis útbaigazítást adni? Előre is köszönöm!
2010. febr. 8. 15:02
 1/7 anonim válasza:

Bocsi, megkérdezhetem, hogy nem felvételi jel.lap kell?:)

Mert azt a fősulikon is lehet kérni.

Ne haragudj, ha nem ezért kérdezted!:)

2010. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A Nyugatitól sétálj a Lehet tér felé, kb. 400 m emlékeim szerint. A Radnóti Miklós utcához van nagyon közel.

2010. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ahogy az előző írta. Közel van a Nyugatihoz, a Westend oldalsó bejáratával szemben.
2010. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) De igen, jelentkezési lap miatt, de konkrétan oda küldtek, mert átjelentkezés miatt csak egy tárgyból kell szintemelőt tennem.
2010. febr. 8. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a Váci út nagyon alattomos, mert két kerületnem van egymás után, és mindkét kerületben 1-ről indul a számozás!
2010. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a Westenddel szembe.Én ott vizsgáztam.Amúgy odataláltál?
2010. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, odataláltam, bár kicsit kavarogtam a házak között, mert elég pici az a tábla, ami jelzi, melyik ház melyik emeletén található.
2010. júl. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!