Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyibe kerül a volánnál 30...

Mennyibe kerül a volánnál 30 km-re egy havi diákbérlet?

Figyelt kérdés
A honlapon próbáltam nézni, de azt a dokumentumot nem engedi megnyitni, vmi hibát ír ki, szóval azoktól kérdezem, akik esetleg így utaznak, h nekik mennyibe kerül?
2015. jan. 24. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a www.menetrendek.hu oldalon a volán emenetrend gombot majd felül a díjszabást.
2015. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2140 Ft
2015. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de az nem a 90%-os? én nem ott lakom, ahová utazni szeretnék, és úgy tudom 90%-os az a lakhely és iskola között váltható
2015. márc. 22. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tanuló bérlet (90 %-os) csak a lakhely és az iskola között váltható, máshova csak 50 %-os diákjegyet tudsz váltani vagy teljesárú bérletet, de az 21400 Ft-ba kerül, vagyis 39 oda-vissza útnál éri csak meg jobban, mint a diákjegy.
2015. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja értem, azt hittem létezik olyan is, h kedvezményes (mondjuk diák) bérlet, amit bárki megválthat, de akkor ezek szerint nem :( köszi a segítséget
2015. márc. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!