Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hétköznaponként a nyugatinál...

Hétköznaponként a nyugatinál kifele szoktak lenni ellenőrök?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan.

De ez, miért kérdés? Legyen nálad érvényes jegy/bérlet és a probléma, meg is van oldva!

2015. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen, elég gyakran. De jegy nélkül utazni amúgy is ciki: ugyan nagy a szegénység az országban, de az azért így is tök égő, ha szaros 350 Ft-ot nem tudsz összekuporgatni jegyre.
2015. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, a kérdező a vasútállomásra gondolt, mert ott is vannak korlátok, "jegyellenőrzés" felirattal. És igen, engem is érdekelne. A jegygyűjteményemről, ha megengeditek, nem teszek föl képet, viszont nem igazán honorálnám, ha ezzel föltartanának amikor arra járok és esetleg át akarok szállni másik vonatra.
2015. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy írtam a válaszomat, hogy a pályaudvarra és a metrómegállóra is érvényes legyen.

Ha praktikusan használod, akkor leszállás elött, tedd zsebre, ahol egy pillanat alatt előveheted. Nem kell túldramatizálni a helyzetet (amúgy sem, mi csináljuk ezt az ellenőrzést).

A lepontozással kapcsolatban, meg no komment... .

2015. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!