Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » SOS! Valaki meg tudja nekem...

SOS! Valaki meg tudja nekem mondani, hogy Budapest-Keleti pályaudvarról hogy jutok el a Szent János kórházba (Bp.12. ker)?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Maps.google.hu
2015. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
M2-vel elmész a Moszkva térre, onnan 18-assal meg a kórházhoz (a megállónak ugyanaz a neve).
2015. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan SOS, miért nem nézed meg a térképen?


M2-es metró a Széll Kálmán térig, onnan 22, 22A, 91, 102, 155, 156, 222 buszok kozül amelyik szimpatikus. Látva a tájékozódási képességedet, a villamost nem ajánlanám, mert sokat kell hozzá sétálni.

2015. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod te hogy en hogy tudok tájékozódni? Annyit kérdeztem hogy jutok el A-ból B-be, nem kérdeztem a véleményed rólam. Ha ennyire bunkó vagy nem kell válaszolni a kérdésemre . :)
2015. febr. 21. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Onnan tudom, hogy eszedbe nem jutna megnézni egy térképet, ehelyett SOS felkiáltással kérdezel ezen az oldalon.
2015. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!