Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehetséges előre helyet...

Gergo1998 kérdése:

Lehetséges előre helyet foglalni távolsági buszra?

Figyelt kérdés
Szeretnék elutazni, azonban pont akkorra esett egy hosszu hétvége és biztosra szeretnék jegyet, csak nem tudom lehet-e elöre foglalni
2015. febr. 24. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Időben sorba kell állni és kész.
2015. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen de ez kissebb társaság esetén lehetetlen, és nem szivesen buszoznék 3,5 orát állva
2015. febr. 24. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy melyik busszal, honnan hova utazol, de amik hosszabb távon mennek, azoknak a többségére lehet interneten jegyet venni előre:

[link]

2015. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi órát tuti senki nem utazik állva. Vagy nem engednek fel több embert, vagy indítanak másik járatot, de inkább az előbbi. Állni nem hagynak ennyi időt, mert tilos.
2015. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos jól be lehet ezzel szopni, én anno vidékre jártam barátnőmhöz, hiába álltam ott 1 órával előtte, kicsit arrébb állt meg a busz, és már mentek is felfelé, volt aki a táskámnál fogva kezdett visszahúzni mert visszavettem a helyem előtte.
2015. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, távolsági járatokra jellemzően a buszpályaudvarok pénztáraiban vehetsz jegyet, bár helybiztosítás viszonylag kevés járaton van. De létezik. És persze online is megveheted a jegyedet egyes járatokra a fent hivatkozott oldalon.
2015. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!