Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Komárom - Bp Déli bérlettel...

Komárom - Bp Déli bérlettel mehetek a Keletibe?

Figyelt kérdés
Győr - BP déli van a bérletemen. oda személyvonat jár. Viszont jár gyorsvonat is, viszont az a keletibe megy. Kelenföldig megegyezik az útvonal. Használhatom a gyorsra is a bérletem, nem kell semmi pótjegy, nem büntetnek meg?
2015. márc. 7. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
kicsit összekevertem, de mindegy hogy komárom vagy győrből, a lényeg ugyan az.
2015. márc. 7. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos az összes gyorsvonatra kell pótjegy a bérlet mellé.
2015. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tudja hogy mi a szabály miért szövegel?????


Bérlet mellé NEM kell gyorspótjegy, kivéve, ha Budapest Bérlet mellé vetted kiegészítőnek, akkor a BB viszonylatára meg kell váltani. De ez neked nem áll fenn, így egyáltalán nem kell pótjegy!


és igen, díjszabásilag a Déli, Nyugati, Keleti azonos állomás, érvényes oda is a jegy/bérlet.

2015. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudom, mi a fåsznak szól hozzá az, aki nem ért a témához.


Minden további nélkül jó a bérleted a Keletibe is.

2015. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudtam, hogy bérlet mellé nem kell pótjegy. Sok értelme nem is lenne, hogy van bérleted, de minden nap állj sorba még pótjegyért, ami napi szinten minimum 300 ft lenne.


Köszönöm a válaszokat, akkor tudok menni a keletibe is :)

2015. márc. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!