Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért ennyire tapintatlanok...

Miért ennyire tapintatlanok az emberek? Nem ennek kellene, hogy a természetesnek lennie? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves tinédzser vagyok.

Tegnap a kora esti órákban Budapest egyik legforgalmasabbnak mondott járatával utaztam amikor is az egyik megállóba egy 13-14 év körüli begipszelt lábú kisfiú szált fel. Én ÁTADTAM a helyemet. A "másik oldalon" (vezetőfülke oldala) szintén tinédzserek (legalábbis ahogy szemre meglehet állapítani) ültek. Minden hülyének "elhordtak" ahelyett, hogy emberségből legalább csöndben maradtak. Egy felnőtt volt velük (valószínű az egyik szülő), de az sem szólt semmit.


Miért van az, hogy az emberekben nincs semmi együttérzés vagy segítőkészség a másikkal szemben? Miért nem természetes, hogy ha ilyet látnak/tapasztalnak legalább csöndben maradjanak ha már arra nem képesek, hogy átadják a helyüket? Szerintetek én jól tettem amit tettem?



2015. márc. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jól tetted. A majmok makogását meg ne hallgasd meg (mint a neked beszólóké), mert akkor egész életedben idegeskedhetsz miattuk.
2015. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, vannak idióták az életben, de hogy valakik ennyire nagy barmok legyenek? Mi fájt nekik abban, hogy átadtad a helyed?
2015. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tehettél volna rájuk valamilyen megjegyzést, megérdemelték volna.

Csak játszották a vagánygyereket, mert olyan jó rosszkisfiúnak lenni néha, meg tiszta gáz, meg gyengeség, amit Te csináltál...

Valami ilyen elmélet szerint működnek.

Aztán ha egyedül vannak, lehet, tudják hogy kéne viselkedni.

2015. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jól tetted.Csak le ne szokjál a normális viselkedésről ilyen incidensek miatt.
2015. márc. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!