Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a típusa a Margitszigeten...

L9o9l kérdése:

Mi a típusa a Margitszigeten közlekedő piros-fehér kis utánfutós turistabusznak?

Figyelt kérdés
A szökőkút előtt indul és már jó régen rója a köröket a szigeten.

2015. márc. 15. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
UAZ 451-et találtam hozzá típusmegnevezésnek, gondolom, a forgalmijában is ez áll. Mindenesetre nyilvánvalóan látszik rajta, hogy házi barkács, szóval csak nyomokban emlékeztet az eredeti járműre.
2015. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi, UAZságát a kerekeiről felismerhettem volna, de még mindig érdekel, hogy buherbarkács témáról van e szó, vagy gyári építésről...mert szerintem gyártott az uaz ilyen konstrukciót csak sehol sem találom..

mindegy le van szarva:)

2015. márc. 15. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődnék, ha eredeti lenne.
2015. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan átépítés, nem is nagyon találni párját a világon.
2015. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Én, az aszfaltvonatra tippelnék.
2015. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Megvan a pontos neve: városnéző kisvonat, persze, ha erre gondoltál: [link]
2015. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:

Ezt régebben a BKV üzemeltette és "minibusz" volt akkor a neve. A jármű ugyanaz, csak ezek szerint elprivatizálták :)


Egyébként meg valóban egy átépített UAZ, egy ilyen optikai tuningot akkoriban bármelyik buszgarázs meg tudott valósítani. Sőt, talán még ma is.

2015. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!