Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-i vagyok, és a tömegközleke...

Bp-i vagyok, és a tömegközlekedés valami hihetetlen. Emberek egymás hegyén hátán. Valami rettenetes az utazás. Föleg a nagyobb tereken stb. Mi a megoldás erre?! . H türhetöbb legyen minden. Talán a bkv?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre nincs más módszer, mint meg kell szokni.
2010. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Öcsém most jött haza Indonéziából, Jakartából. 1 hónapig volt ott. Azt mondja, hogy hihetettlen, hogy mit össze tudnak nyünnyögni az európaiak a tömegközlekedésen, ugyan is minden relatív. Ott rozsdás, életveszélyes, rendszertelenül járó, életveszélyes szerelvények vannak, amiknek a tetején is utaznak. Tudom, hogy ez nem vígasztal, de ez is egy nézőpnt.
2010. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

EZ BUDAPEST!


Nincs mit tenni...

2010. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2 milliós város +kb 1milliós agglomerációval. Ugyanez van minden világi nagyvárossal,ha-nem még rosszabb viszonyokkal,Pl New York.

A tömegközlekedés színvonalát ha emelnék,talán segítene..

2010. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én megszoktam..születésem ota itt élek..lakom..de érdekelt h mit lehetne tenni..má mondtak annyi mindent..de hát..
2010. febr. 16. 22:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

egy komoly versenytárs kéne a BKV-nak, az lendítene a dolgon

én is törzsgyökeres pesti vagyok

ennél már csak az jobb, ha csomagod is van :)

2010. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csúcsidőben, reggel 7-9 körül és 14-16 körül kell utazni, mert akkor tényleg sz@r, amúgy nem akkora trgédia. Megszoktam már
2010. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
annyira nem tré...Én ppl nevetek az embereken..annyira viccesek ahogy tapossák agyon egymást...ellavirozgatok köztük..
2010. febr. 17. 00:39
 9/12 anonim ***** válasza:

énis kinem állhatom a bp-i közlekedést és nem vígasztal az h indonéziában életveszélyes a tömegközlekedés, mert kicsit hülyeség magyarországot indonéziához hasonlítani....

és igen, sok európai nagyváros ilyen, de ott többszöröse a bp-inek lakosság, és a színvonal is jóval magasabb. csak az ember a sok.

itt az ember is sok, és szar is a színvonal. hát magyarország....én így szeretlek (lókukit)

2010. febr. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt és utána panaszkodj:D

2010. febr. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!